Trädgårdsurna betong

257000

YTTERFODER, betong, 1900-tal, bukig form med åsar, höjd 34, innerdiameter ca 46 ytterdiameter 59 cm

Bruksslitage, fläckar

Diverse

Rum 3

Trädgårdsurna betong

Budhistorik (35 bud)
1377522
5 000
1377521
4 800
1377520
4 600
1377519
4 400
1377518
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.