Lars Holm akvarell

256998

HOLM, Lars (född 1956): "Strandskator", akvarell, signerad Lars Holm, ca 17x26 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Lars Holm akvarell

Budhistorik (20 bud)
1378259
1 600
1378262
1378259
1 400
1378087
1 300
1378087

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.