Camilla Pyk färglitografi

256997

PYK, Camilla (född 1966): Komposition med kvinnoansikte, signerad C Pyk, 1/260, färgserigrafi, ca 43x42 cm

Fack 1

Camilla Pyk färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1377568
1379540
1377568
1379528
950
1377568
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.