Ljusstakar barockstil

256994

LJUSSTAKAR, ett par, sent 1800-tal, barockstil, förgylld brons, höjd 33 cm

Gängliga, slitage, skador

Belysning, Ljusstakar

Monter 17

Ljusstakar barockstil

Budhistorik (24 bud)
1376857
1376753
2 800
1376753
2 600
1373301
2 400
1376506
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.