Ulf Gripenholm litografi

256993

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): "I vila", signerad Ulf Gripenholm, färglitografi 6/300, ca 61x52 cm

Rum 4

Ulf Gripenholm litografi

Budhistorik (15 bud)
1375827
1377624
1375827
1377623
950
1375827
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.