Ljusstakar sengustavianska

256991

LJUSSTAKAR, ett par, tidigt 1800-tal, sengustavianska, förgyllda, med pålödd dekor, höjd 25 cm

Belysning, Ljusstakar

Monter 17

Ljusstakar sengustavianska

Budhistorik (14 bud)
1376607
1376604
3 800
1376199
3 600
1376198
1 600
1376197

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.