Ljusstakar empirestil

256985

LJUSSTAKAR, 1 par, sekelskiftet 1900, empirestil, förgylld mässing, höjd 28,5 cm

Skador

Belysning, Ljusstakar

Monter 15

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (12 bud)
1375603
1374745
1373598
950
1373597
900
1373596
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.