Vas Wilhelm Kåge Argenta

256980

VAS, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, Argenta, målad silverdekor, signerad GUSTAVSBERG ARGENTA 1079 III s, höjd ca 18,5 cm

Krackelyrer

Keramik/Porslin, Design

Monter 15

Vas Wilhelm Kåge Argenta

Budhistorik (21 bud)
1367895
1 900
1373388
1 800
1367895
1 700
1373387
1 600
1367895

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.