Olle Tandberg oljemålning

256978

TANDBERG, Olle (1885-1952): Motiv från Sickla gård, Stockholm, signerad och daterad Olle Tandberg 1927, olja på pannå, ca 31x39 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 17

Olle Tandberg oljemålning

Budhistorik

2014-07-24 kl 19:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.