Bord mahogny 1800-tal

256961

SALONGSBORD, 1800-tal, fanerat i mahogny, rund skiva, tredelad pelarfot med intarsia, höjd 75, diameter ca 97 cm

Slitage, smärre sprickor, lagningar, ej monterad skiva

Rum 10

Bord mahogny 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1377501
1377500
1375467
550
1369983
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.