Harald Lindberg oljemålning

256960

LINDBERG, Harald (1901-76): "S/S Storskär på utgång från Stockholms ström", signerad Harald Lindberg, olja på pannå, 25,5x33,5 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 6

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1377377
3 800
1375026
3 600
1377316
3 600
1375026
1367974

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.