Bord Karl Andersson & Söner

256958

ARBETSBORD, 1900-talets andra hälft, Karl Andersson, björk, skiva fanerad i masurbjörk, fällbar skiva, märkt Karl Andersson & söner Huskvarna, höjd 74, 120x80 utfällt 160x120 cm

Ytskador

Design, Möbler

Rum 9

Bord Karl Andersson & Söner

Budhistorik (1 bud)

1375176
2014-07-21 23:50:56

2014-07-22 kl 19:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.