Karmstolar 1800-tal

256957

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, fanérad med mahogny, karmar med skuren dekor med motiv av delfiner, fleuroner, sitthöjd ca 43 cm

Skador, lagningar

Rum 14

Karmstolar 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
1377416
4 600
1375317
4 400
1377415
4 200
1375317
1375315
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.