Sideboard 1960-tal

256956

SIDEBOARD, 1960-tal, fanerat i teak, Danmark, ett par skåpsluckor med bakomliggande inredning, märkt "Furnituremakers quality control Danish", höjd 67, 138x43 cm

Ytskador, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Design, Möbler

Rum 4

Sideboard 1960-tal

Budhistorik (2 bud)

1376039
1373125

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.