Soffa Arne Norell

256955

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Arne Norell, bok och rotting, lösa sittplymåer klädda i gul textil, etikettmärkt, sitthöjd ca 40, längd 208 cm

Bruksslitage, senare klädsel

Design, Möbler

Rum 6

Soffa Arne Norell

Budhistorik (18 bud)
1375873
1 300
1375872
1375864
1375871
1375864
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.