Soffbord Per Rydén

256954

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, björk, skiva fanerad i masurbjörk, märkt "Per Rydén Nybro", höjd 58, 112x112 cm

Smärre slitage

Rum 5

Soffbord Per Rydén

Budhistorik (1 bud)

1375175
2014-07-21 23:50:31

2014-07-22 kl 18:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.