Golvlampa smide

256953

GOLVLAMPA, 1900-talets början, smide, höj- och sänkbar, höjd 157 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 6

Golvlampa smide

Budhistorik (6 bud)
1375826
550
1375104
500
1375825
500
1375104
1373642

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.