Hörnskåp barock

256952

HÖRNSKÅP, 1700-talets början, barock, betsad furu, profilerad dekor, höjd 153, 84x51 cm

Bruksslitage, senare underrede, torrsprickor, modifierad nyckel medföljer

Rum 6

Hörnskåp barock

Budhistorik (15 bud)
1367348
1374309
1 400
1367348
1 300
1369300
1367348

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.