Fåtölj

256945

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, klädd i randigt tyg

Slitage

Rum 3

Fåtölj

Budhistorik (2 bud)

1374778
1372912

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.