Sideboard 1960-tal Danmark

256944

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérad i palisander, Danmark, på kromade ben, invändigt med hyllplan samt dokumentfack, höd 95, 114x53 cm

Solblekt, slitage, nyckel saknas

Rum 4

Sideboard 1960-tal Danmark

Budhistorik (4 bud)

1375496
450
1375477
1375474
1373130

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.