Soffa

256939

SOFFA, 1900-talets andra hälft, brun skinnklädsel, längd 190 cm

Slitage

Rum 6

Soffa

Budhistorik (22 bud)
1375921
1 800
1375942
1 700
1375921
1 600
1375937
1375921
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.