Taburetter bonat lövträ

256935

TABURETTER, 1 par, 1900-tal, bonat lövträ, sits i tvåfärgad sadelgjord, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

Rum 12

Taburetter bonat lövträ

Budhistorik (9 bud)
1375546
850
1371586
1375422
750
1371586
550
1374259
500

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.