Dockmöbler

256931

DOCKMÖBLER, 7 st, 1800-talets slut, bestående av hörnhylla, byrå, soffa, gungstol, stol, pelarbord, spegelbyrå, kandelaber i tenn samt matta medföljer

Stolen saknar ryggbricka, bruksslitage

Leksaker

Monter 29

Dockmöbler

Budhistorik (16 bud)
1381478
2 600
1381485
2 400
1381478
1381484
1381478
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.