Broscher och armband 1800-tal med granater

256929

BROCHER, 2 st, granater och delvis förgyllt silver, ARMBAND, delvis förgyllt silver med dekorstenar i svart och klart

En brosch saknar delar och granater

Guld/Smycken

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

1375878
1374158
600
1366480
1366217

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.