Buddha porslin Kina

256927

FIGURIN, porslin, Kina, 1900/2000-tal, skrattande Buddha, stämpelsignerad Zeng Long Sheng, höjd 26 cm

Orientaliskt

Monter 15

Buddha porslin Kina

Budhistorik (2 bud)

1375343
1370128

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.