Bernt Ringqvist oljemålning

256923

RINGQVIST, Bernt (1917-1966): Dryckesbröder, monogramsignerad och daterad BR 40, olja på pannå, ca 33,5x29,5 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Bernt Ringqvist oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1377232
950
1374782
900
1374782
850
1377026
1374782
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.