Carl Larsson Suzanne och Gunlög

256919

LARSSON, Carl (1853-1919): Suzanne och Gunlög, plåtsignerad C.L, etsning, 29,5x19,5 cm

Ramskada samt trasigt glas.

Fack 17

Budhistorik (5 bud)
1376548
500
1375704
450
1376547
1375704
1375513

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.