Rosenthal matservis med guldkant

256911

MATSERVIS, 55 dlr , porslin, Rosenthal, bestående av: 13 mattallrikar, 13 förrättstallrikar, 12 assietter, 12 sopptallrikar, såsskål, 1+2 serveringsfat, 2 skålfat, dekor av förgylld bård av löpande hund

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Monter 13

Budhistorik (30 bud)
1374738
1374656
3 800
1374650
3 600
1374629
3 400
1374649
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.