Oidentifierad konstnär

256906

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Röd stuga bland björkar, otydligt signerad, pastell på papper, 27x36,5 cm

Mindre hål i pappret.

Konst, Måleri

Fack 14

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

1375461
2014-07-22 11:21:23

2014-07-24 kl 20:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.