Byrå senbarock 1700-tal

256902

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, Fredrik I:s tid, uppsats med 3 lådor, fanér i alrot samt björk, förgyllda beslag, höjd 96, 120x57 cm

Slitage, renoverad och kompletterad

Rum 14

Byrå senbarock 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
1375838
5 000
1373180
4 800
1373178
4 600
1373176
4 400
1373174
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.