P Eskilson oljemålning

256900

ESKILSON, Peter (1820-1872): Högläsning, signerad och daterad P. Eskilson 1852, olja på duk, 29x23,5 cm

Dubblerad, krackelerad, märken efter ramtryck

Konst, Måleri

Rum 6

P Eskilson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1376446
1376445
1 400
1376444
1 300
1374495
1370260

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.