Modell av örlogsfartyg 1800-tal

256899

FARTYGSMODELL, tremastat örlogsfartyg, 1800-tal, märkt Rattlesnake, längd ca 60, höjd 48 cm

Diverse skador

Nautica/Technica, Diverse

Rum 7

Budhistorik (14 bud)
1375017
1374488
950
1374467
900
1373725
850
1372265

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.