Severin Nilsson röda stugor

256898

NILSSON, Severin (1849-1918): Röda stugor i sommarlandskap, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 25x46 cm

Obetydligt färgbortfall vid ramen

Konst, Måleri

Fack 5

Severin Nilsson röda stugor

Budhistorik (10 bud)
1375600
1 900
1377017
1 800
1375600
1 700
1368788
1 600
1375598

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.