Vinglas 1800-tal med guldkant

256897

VINGLAS, 5 st, 1800-talets första hälft, dekor av guldkant, höjd ca 15 cm

3 av 5 glas något kantstötta, färgbortfall

Glas, Servisglas

Monter 14

Vinglas 1800-tal med guldkant

Budhistorik (19 bud)
1366137
1 400
1372968
1 300
1366137
1372967
1366137

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.