Peter Dahl litografi

256886

DAHL, Peter (född 1934): Bacchanal, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x59 cm; oramad

Rum 1

Peter Dahl litografi

Budhistorik (5 bud)
1377208
500
1377207
450
1377206
1375301
1374370

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.