Peter Dahl litografier

256885

DAHL, Peter (född 1934): (2) Bacchanal, signerade Peter Dahl, färglitografi, 43x29,5 cm; oramade

Rum 1

Peter Dahl litografier
Budhistorik (9 bud)
1378393
900
1377912
850
1377268
1377911
1377268
550

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.