Peter Dahl Fredmans epistlar

256884

DAHL, Peter (född 1934): (2) Fredmans epistel N:o 12 och 77, osignerade, färglitografi, 43x29,5 cm; oramade

Rum 1

Peter Dahl Fredmans epistlar

Budhistorik (3 bud)

1377729
1375578
1370774

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.