Peter Dahl Fredmans epistlar

256883

DAHL, Peter (född 1934): (2) Fredmans epistel N:o 12 och 13, signerade Peter Dahl, färglitografi, 43x29,5 cm; oramade

Rum 1

Peter Dahl Fredmans epistlar

Budhistorik (2 bud)

1375803
1370768

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.