Peter Dahl litografi

256882

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans epistel N:o 14, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29,5 cm; oramad

Rum 1

Peter Dahl litografi

Budhistorik (4 bud)

1377727
1375576
1377726
1375576

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.