Peter Dahl litografi

256881

DAHL, Peter (född 1934): På bal, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x59 cm; oramad

Dubbelvikt

Rum 1

Peter Dahl litografi
Budhistorik (11 bud)
1377191
1 300
1377157
1374616
1376827
1374616
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.