Byrå 1800-tal

256871

BYRÅ, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, 3 lådor, höjd 83, 100x52 cm

Nyckel saknas, senare bemålad

Rum 5

Byrå 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1374504
1 600
1373861
1374503
1373861
1 400
1374501
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.