Vas och reseljusstake i silver mm

256866

VAS, RESELJUSSTAKE, FAT, KLOCKA, silver, 18/1900-tal, fat och klocka märka England samt Birmingham, vikt exkl klocka 432 g, vasens höjd 22 cm

Vas med gravyr och bucklor, uret ej funktionstestad, uret med bucklor

Silver, Klockor/Ur

Monter 14

Budhistorik (13 bud)
1370914
2 400
1370529
1369224
1369224
1 700
1366101
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.