Läderfåtölj engelsk stil

256863

FÅTÖLJ, engelsk stil, 1900-tal, brun läderklädsel, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, smärre revor

Rum 11

Läderfåtölj engelsk stil

Budhistorik (30 bud)
1375027
6 600
1374981
6 400
1374837
6 200
1374978
6 200
1374837
5 400

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.