Anton Genberg oljemålning

256862

GENBERG, Anton, (1862-1939), Sommarlandskap med gård, signerad och daterad A Genberg 1921, 75x101 c,

Veck, små krackeleringar

Konst, Måleri

Kundcenter

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1375768
1374386
1373397
1371670

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.