Karl Höglund litografi

256859

HÖGLUND, Karl (född 1940): Cyklist, signerad Karl Höglund, XXV/XXX, färglitografi, 60x43 cm; oramad

Oramad

Rum 1

Karl Höglund litografi
Budhistorik (4 bud)

1376522
450
1376463
1376155
1376076

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.