Vilstol

256857

VILSTOL, omkring 1900, björk, justerbar, sits i rött tyg, fotdel med rotting, ängd 127 cm

Skador och slitage

Rum 14

Vilstol

Budhistorik (7 bud)
1374500
1369452
750
1369452
500
1374256
450
1369452

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.