Philip von Schantz litografi

256855

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vaser, signerad v. Schantz, 93/200, färglitografi, ca 25x19 cm

Fack 8

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (10 bud)
1376393
750
1376057
700
1376305
650
1376057
600
1376070
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.