Skänk i mahogny 1800-tal

256854

SKÄNK, 1800-talets mitt, mahogny, 2 lådor i sarg, dörrpar med bakomliggande hyllplan, rundade sidor, profilerade dörrspeglar, höjd 109, 111x54 cm

Senare beslag, originalbeslag medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel och originalbeslag finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Skänk i mahogny 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1370776
2 600
1374577
2 400
1370776
1374576
1370776
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.