Philip von Schantz litografi

256853

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vaser, signerad och daterad v. Schantz 90, 102/180, färglitografi, ca 24x31 cm

Fack 8

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (15 bud)
1376962
900
1376961
850
1376918
1376918
750
1376804
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.