Philip von Schantz litografi

256852

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vaser, signerad och daterad v. Schantz 90, EA, färglitografi, bladmått ca 30x38 cm

Fack 5

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (16 bud)
1377136
1377183
950
1377136
850
1376925
1377135

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.